Producenci

Katalizator do paliw INWEX REDOX CO/12, 0,5l

katalizator-do-paliw-inwex-05l.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 16,50 zł 16.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

EKOLOGICZNY, UWODNIONY KATALIZATOR DO PALIW STAŁYCH, CIEKŁYCH l GAZOWYCH

Ekologiczny uwodniony metaloorganiczny katalizator do paliw stałych, ciekłych i gazowych o nazwie: INWEX REDOX CO/12 dozowany w ilości około 0,5l/tonę gazu, oleju opałowego, napędowego, benzyny, mazutu, drewna, ekogroszku, węgla kamiennego i brunatnego:

  • daje zaskakująco duże efekty ekonomiczne i radykalną ochronę naturalnego środowiska,
  • zmniejsza zużycie paliwa o 10-35%,
  • analogicznie o tyle samo CO2, który ma być do 2020 ograniczony o 20% "pakiet klimatyczno-energetyczny 3x20",
  • zmniejsza emisję toksycznych gazów (CO i NOx) o 85-95%,
  • zwiększa sprawność urządzeń energetycznych o 5-10%,
  • zapewnia utrzymanie wewnętrznych powierzchni grzewczych bez zgorzelin i nalotów,
  • radykalnie zmniejsza ilość popiołu.

Innowacyjny metaloorganiczny katalizator dopala (całkowicie unieszkodliwia) silnie toksyczne, rakotwórcze dioksyny (PCDD), furany (PCDF), (WWA) i inne.

Nowatorskie wynalazki ograniczą bezinwestycyjne zmniejszenie do 95% pyły (popiół, rakotwórcza sadza) - SMOG. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) smog wywołuje astmę, ryzyko raka płuc i chorób serca, a także zamglenia co przyczynia się do ograniczenia widoczności.

Zanieczyszczenia zawarte w powietrzu migrują do gleby i wód, powodując skażenie całego ekosystemu, a w efekcie końcowym trafiają do naszego układu pokarmowego i krwionośnego. Polska w tym roku na walkę ze smogiem wyda około miliarda złotych.

 

Zastosowanie: 

wszystkie sektory gospodarcze, a szczególnie energetyka, przemysł ciężki, maszynowy, lekki, rolno-spożywczy, spalarnie odpadów komunalnych, spalarnie odpadów szpitalnych i inne. Transport samochodowy, morski, sprzęt ciężki, drogowy i inne.

Szczególnie polecany w indywidualnych gospodarstwach domowych, których jest ok. 3,5mln, zwłaszcza tam gdzie są piece starej generacji. Paliwa stałe przed rozpaleniem opryskujemy tym katalizatorem. Jest to najprostsza i bezinwazyjna forma wdrożenia wynalazków.

Spryskany grill pali się bezdymnie i bezzapachowo (a co za tym idzie redukowane są rakotwórcze substancje w Twoim jedzeniu), spryskany kominek utrzymuje dłużej ciepło, dłużej utrzymuje się temperatura w saunie ogrodowej. Zastosowania praktyczne są zapewne szersze, zapraszamy do dzielenia się własnymi doświadczeniami.

 Wywiad z producentem produktu:

 

 

Dla uzyskania lepszych efektów można spryskać palenisko oraz wszystkie dostępne wewnętrzne elementy grilla, kominka czy kotła.

Powyższe rozwiązanie na Warszawskiej Międzynarodowej Wystawie Wynalazków IWIS 2013 zdobyło: nagrodę GRAND PRIX, THE IFIA GLORY MEDAL oraz CERTIFICATE APPRECIATION od IFIA na Drugim Światowym Konkursie Wynalazków Chemicznych a także Dyplom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 2014r., a także nagrodę NOVATOR 2018 oraz Laur Świętokrzyski 2018

Przechowywać w temperaturze powyżej 5°C

Patenty: PL 231395 i PL231396

Objętość: 0,5l

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl